Rss

Dla małych psów

ANANASOWA - wszystko o psach i kotach - Dla małych psów

Jeśli chcemy, aby nasz piesek był odpowiednio nagradzany za wykonane podczas treningu zadania powinniśmy zapewnić mu smaczne i zdrowe przysmaki. Zazwyczaj szkoli się duże psy, aby były posłużone i wówczas ich właściciel nie obawia się, że zachowają się niebezpiecznie. Jednak również mniejsze rasy powinny być nauczone wykonywania takich poleceń jak „siad”, „waruj” czy „aport”. Pozwala to w przywołaniu psa do porządku na wypadek, gdy na przykład skacze witając gości, zaczepia inne psy podczas spacerów czy szczeka słysząc dzwonek. Nasz pupil na pewno będzie z chęcią uczył się, a później prawidłowo wykonywał polecenia, jeśli po każdej prawidłowej reakcji dostanie nagrodę. Firma Thrive! i działający w niej eksperci wymyślili smaczny i pożywny rarytas.

Jest on świeżym i wybornym produktem, który nasz pies z pewnością polubi. Wytwarzane są one w piecu. To właśnie pieczenia zapewnia nas, że wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały zostają zachowane. Występują w trzech smakach, mianowicie kurczaka, jagnięciny i łososia. Taka różnorodność pozwala na urozmaicenie życia naszego ukochanego czworonoga. Smaczny produkt zawarty jest w praktycznym opakowaniu. Przechowywane są w tubie, którą charakteryzują możliwość ponownego zamykania. Pozwala to na zachowanie świeżości i smaku, gdyż przysmak nie wysycha i nadal jest miękki oraz idealny do żucia. Snaki są perfekcyjne na podróż lub spacer z psem, gdyż mieszczą się w kieszeni.

Mały rozmiar snaków jest idealny dla niedużych pyszczków piesków mniejszych ras. Przedsiębiorstwo Thrive! zapewnia smaczny i zdrowy dodatek do codziennej diety czworonoga. Skład: przysmaki z kurczakiem: biały ryż, świeży kurczak, mączka drobiona, rafinowany tłuszcz drobiowy, owies, inne rośliny; przysmaki z łososiem: ziemniaki, łosoś, biały ryż, rafinowany tłuszcz drobiowy, owies, inne rośliny, naturalne barwniki; przysmaki z jagnięciną: biały ryż, suszona jagnięcina, tłuszcz drobiowy, owies, inne rośliny, naturalne barwniki.

Comments are closed.

2 komentarze